Ve WocaBee úspěchy nekončí

O pátém ročníku Jazykového Woca Bee šampionátu jsme nedávno zmiňovali úspěch.

Dnes však přinášíme zprávu ještě lepší. Kromě druhého místa našich šesťáků se skupina Bystří žáci z 9. třídy v okresním kole umístila na vynikajícím 1. místě, díky čemuž nejen získala ceny, ale postoupila do krajského kola

To však není úspěchům konec, neboť v krajském kole bojuje i 8. třída – konkrétně její 1. skupina, která se v rámci okresu Žďár nad Sázavou umístila na 3. místě.

Krajské kolo probíhá právě v těchto dnech a naši žáci soutěží o postup do kola celostátního.

Pevně věříme, že Bystří žáci z devítky překonají svůj denní průměr 7434 WocaPoints bodů (což činí přibližně 4956 správných odpovědí za den) a 1. skupina z osmičky překoná denně v průměru 1052 WocaPoints bodů (což je přibližně 701 správných odpovědí za den). Tím uspějí v krajském kole a postoupí do celostátního.

Úspěch v jazykové soutěži nás velmi těší. No a samozřejmě držíme palce do dalšího zlepšování!

Snažíme se využívat při výuce moderních prostředků a nástrojů, a jsme rádi, že to finančně nezatěžuje žáky ani rodiče. Letos se nám totiž podařilo žáky v učení podpořit zakoupením aplikace z prostředků Operačního Programu Jan Amos Komenský.

A pokud se nám další úspěch nepodaří? Budeme rádi, že se naši žáci stále zlepšují a jsou motivování k učení cizího jazyka právě tímto inovativním a moderním způsobem.

Držme jim palce!

Tags

Leave a comment