Výlet 1. třídy do Bystřice
Ve středu 4. června se žáci 1. třídy vydali na výlet do nedaleké Bystřice nad Pernštejnem.
Ve středu 4. června se žáci 1. třídy vydali na výlet do nedaleké Bystřice nad Pernštejnem.
Déšť nám sice překazil plány na park, ale dětem radost nezkazil.
Báňská záchranná služba Dolní Rožínka nám připravila velmi zajímavé dopoledne.
Žáci 1.–3. třídy se v rámci zakončení letošního tématu „Jak děti dříve pomáhaly“ projektu Tady jsme doma vydali do lesíka Jiviny, kde vyčistili místní studánku a oživili starý zvyk s vyléváním vody.
Třeťáci si na preventivním programu prakticky procvičili první pomoc i krizové situace.
Den Země jsme si připomněli projektovou výukou i exkurzí na přehradu Vír.
Společně jsme udělali dobrý skutek pro místo, kde žijeme.
Hravá výzva, která proměnila školní chodby v přehlídku originálních nápadů.
V úterý 7. dubna proběhla ve 3. třídě praktická beseda zaměřená na prevenci úrazů a základy první pomoci.
