Když jsme se poprvé setkali s novými kamarády 30. dubna v naší škole, věděli jsme, že se brzy potkáme ve škole v Doubravníku. Kam jsme se vydali 11. května na výlet. Byl krásný slunný den a co jsme všechno zažili se můžete dočíst v následujících řádcích – práci žákyně 3. třídy Natálie Kupské.
Archiv
Štítky
1. stupeň
2. stupeň
Angličtina
Beseda
Bezpečí
Bystřicko čte dětem
Den jazyků
Den otevřených dveří
Družina
Informace vedení
Kultura
LVK
Léto
Maminky
MAP
Mateřská škola
Mediální výchova
Objevujeme
Oranžová třída
Otevřená škola
Plavání
Podzim
Pohybové aktivity
Polytechnika
Povolání
Poznáváme
Prevence
Projekty
Předškoláci
Setkání
Slavíme
Soutěže
Tradice
Tvoření
Učíme se
Velikonoce
Veselá škola
Vyrábíme
Výlet
Wellbeing
Zelená třída
Zima
Zápis
Úspěchy
Čeština


