Místo pěší túry rovnou strike!

Den dětí se sedmáky ukázal, že i změna plánů může být trefou do černého. Ranní déšť nám sice nedovolil vyrazit do Bystřice nad Pernštejnem po svých a ujít plánovaných 10, 5 kilometru, a tak jsme zvolili cestu autobusem, ale o povedený den jsme rozhodně nepřišli.

Sportovní tečku celého výletu obstaral objednaný bowling, který si někteří z žáků vyzkoušeli vůbec poprvé. Všichni se ale do shazování kuželek opřeli s takovým nadšením, že nám nakonec ani nevadilo, že jsme místo pohorek museli obout jen pomyslné bowlingové boty.

Společný den jsme si užili na maximum.

Tags

Leave a comment