Naše škola skončila v TOP 3

Žáci 6. třídy – 1. skupina –  získali 2. místo  a žáci 6. třídy – 2. skupina –  se umístili na  3. místě v procvičování slovní zásoby v okresním kole soutěže.

V říjnu se žáci naší školy zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu. Jedná se o třetí ročník soutěže v učení slovíček cizího jazyka, ve kterém mezi sebou soupeří studenti všech cizích jazyků od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku.

Šampionát probíhá online v inovativní aplikaci pro učení cizích slovíček s názvem WocaBee. Celkem se do soutěže zapojilo celkem téměř 60 000 žáků! V našem okrese se v TOP 3 umístili žáci naší 6. třídy.

Žáci 1. skupiny získali 2. místo díky tomu, že v soutěžním období mezi 20.10. a 29.10.2021 nahráli denně v průměru až 96 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka a žáci 2. skupiny 3. místo díky 92 bodům na žáka. Žáci v aplikaci získávají body pouze za správné odpovědi při procvičování slovíček.

Celé třídě děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme k umístění!

Tags

Leave a comment