Vzpomínky na besídku
I když už je to více než měsíc, stále s dětmi v družině na sídlišti rádi vzpomínáme na besídku ke Dni matek.
I když už je to více než měsíc, stále s dětmi v družině na sídlišti rádi vzpomínáme na besídku ke Dni matek.
V rámci projektu Tady jsme doma zavítala mezi žáky 1.-3. třídy paní Růžena Vincíková.
V rámci projektu Tady jsme doma žáci 1.-3. třídy naplnili tradici Smrtné neděle a v pátek 8. dubna vynesli z naší vesnice Smrtolenku.
Žáci 1.-5. třídy se ve čtvrtek 17. března vydali na exkurzi do Bystřice nad Pernštejnem. Navštívili muzeum a knihovnu. Exkurzi nám popsal Ondřej Baláž – žák 4. třídy.
Právě vrcholí masopustní období, a tak jsme rádi, že se nám letos podařilo obnovit prezenční masopust všech tříd prvního stupně. Ve čtvrtek 24. února jsme si ho pořádně užili.
Pomalu se blížíme k cíli našeho školního výcviku. Konečně jsme poznali, jak dobrou náladu sportování na horách přináší.
Dnes nám vlekaři prý objednali nejlepší den – sluníčko, bezvětří, dobrá nálada a ochotná pomoc všech na sjezdovce.
Dnešní den byl od rána prosluněný a na připravených sjezdovkách se nám krásně dělali další pokroky.
Po nedělním klidném odjezdu z Rožínky a velmi zážitkové cestě do místa výcviku, jsme dnes dopoledne v pohodě vyrazili na sjezdovku.
V adventním čase celá naše škola nemyslela jen na současnou neklidnou situaci, ale i na starší generaci.
